
Олива моторна SHELL Helix Ultra ECT С3 5W-30 SN/CF (Каністра 1л)
690 ₴
- В наявності
- Код: 4107297897
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна SHELL Helix Ultra ECT С3 5W-30 SN/CF (Каністра 1л)
Номер деталі 5W-30 SN/CF, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x210x90мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
Примечание: Для современных бензиновых двигателей, дизельных двигателей, оснащенных сажевыми фильтрами. Полностью синтетическое моторное масло класса "премиум", разработанное с целью обеспечения максимальной чистоты двигателя Вашего автомобиля, благодаря моющим присадкам, которые активно и непрерывно защищают.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shell |
| В'язкість масла по SAE | 5W-30 |
| Стандарт API | SN/CF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
