
Олива моторна ENI I-Sint professIonal 10W-40 (Бочка 60л)
13 300 ₴
- В наявності
- Код: 4107408664
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна ENI I-Sint professIonal 10W-40 (Бочка 60л)
Номер деталі 103830, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 370x370x620мм., орієнтовна вага - 60,00000кг.
Примечание: полусинтетическое всесезонное моторное масло высшего качества, специально разработанное для всех типов новейших бензиновых и дизельных двигателей, включая двигатели с турбонаддувом и катализатором. API SL/CF, ACEA A3/B4-04- MB 229.1 quality- VW 501.01, 505.00 Level.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eni |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | SL/CF |
| Стандарт ACEA | A3/B4 |
| Допуск Mercedes Benz | MB 229.1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 620 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 370 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 300 ₴
