
Олива моторна MOBIL DELVAC MX EXTRA 10W-40 (Каністра 20л)
5 390 ₴
- В наявності
- Код: 4107434874
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна MOBIL DELVAC MX EXTRA 10W-40 (Каністра 20л)
Номер деталі 10W40, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x400мм., орієнтовна вага - 20,00000кг.
Примечание: ДопускиACEA E7/E5/E3/B4/B3/A2 API CI-4/CH-4/CG-4/CF-4/СF/CL/SJСтандартыDC MB 228.3/229.1Cummins CES 20078/7/6/2/1Volvo VDS-3;VDS-2MAN M3275Renault RLD.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mobil |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | CI-4 |
| Допуск Mercedes Benz | MB 228.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 400 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 300 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 390 ₴
