
Олива моторна Castrol EDGE 0W-40 А3/В4 (Каністра 1л)
950 ₴
- В наявності
- Код: 4107436753
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна Castrol EDGE 0W-40 А3/В4 (Каністра 1л)
Номер деталі R1-EDG04B4-X1T, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x95x240мм., орієнтовна вага - 0,91000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| В'язкість масла по SAE | 0W-40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.91000 кг |
| Висота | 240 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 65 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
