
Олива моторна Castrol EDGE 5W-30 LL (Каністра 1л)
870 ₴
- В наявності
- Код: 4107436755
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна Castrol EDGE 5W-30 LL (Каністра 1л)
Номер деталі RB-EDG53L-12X1L, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x70x240мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Примечание: Допуски:ACEA C3BMW Longlife-04MB-Approval 229.31/229.51Porsche C30VW 504 00/507 00.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| В'язкість масла по SAE | 5W-30 |
| Стандарт ACEA | C3 |
| Допуск Volkswagen | VW 504 00 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 240 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
