
Олива моторна Castrol Magnatec 5W-30 AР (Каністра 1л)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4107436765
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Олива моторна Castrol Magnatec 5W-30 AР (Каністра 1л)
Номер деталі RB-MAG53AP-X1N, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x90x240мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
Примечание: Спецификации : API SN ILSAC GF-5.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| В'язкість масла по SAE | 5W-30 |
| Стандарт API | SN |
| Стандарт ILSAC | GF-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |
| Висота | 240 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
