
Олива моторна Castrol Magnatec 5W-30 AР (Каністра 4л)
2 300 ₴
- В наявності
- Код: 4107436766
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна Castrol Magnatec 5W-30 AР (Каністра 4л)
Номер деталі RB-MAG53AP-4X4N, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x255x260мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
Примечание: Спецификации : API SN ILSAC GF-5.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| В'язкість масла по SAE | 5W-30 |
| Стандарт API | SN |
| Стандарт ILSAC | GF-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 260 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴
