
Олива моторна Castrol Magnatec Diesel 10w-40 B4 (Каністра 4л)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4107436772
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Олива моторна Castrol Magnatec Diesel 10w-40 B4 (Каністра 4л)
Номер деталі RB-MAGDB4-4X4L, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x270x110мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
Примечание: Спецификации : ACEA A3/B3, A3/B4 API SL/CF Meets Fiat 9.55535-D2 MB-Approval 229.1 VW 501 01/505 00.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | SL/CF |
| Допуск Volkswagen | VW 501 01 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 110 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 270 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
