
Олива трансміс. Castrol TRANSMAX UNIVERSAL LL 75W-90 (Каністра 1л)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 4107436775
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива трансміс. Castrol TRANSMAX UNIVERSAL LL 75W-90 (Каністра 1л)
Номер деталі RB-SYNUP7-12X1L, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x90x270мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
Примечание: Castrol Syntrax Universal Plus 75W-90 – многоцелевое, полностью синтетическое трансмиссионное масло, предназначенное для механических коробок передач и редукторов. Данный продукт может использоваться в синхронизированных коробках передач, дифференциалах и конечных передачах различных типов коммерче.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | RB-SYNUP7-12X1L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |
| Висота | 270 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Олія |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴
