
Олива трансміс. Castrol Transmax Manual V 75W-80 (Каністра 1л)
1 160 ₴
- В наявності
- Код: 4107436781
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива трансміс. Castrol Transmax Manual V 75W-80 (Каністра 1л)
Номер деталі EB-SYNVFE-12X1L, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x100x270мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| В'язкість масла по SAE | 75W-80 |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Каністра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 270 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 60 мм |
| Код запчастини | EB-SYNVFE-12X1L |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴
