
Олива трансміс. Mobil ATF320 (Каністра 1л)
520 ₴
- В наявності
- Код: 4107545094
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива трансміс. Mobil ATF320 (Каністра 1л)
Номер деталі ATF, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x220x100мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Примечание: Mobil ATF 320 имеет следующие одобрения производителей оборудования:ZF TE-ML 14A, 04D, 17C, 03DMAN 339 Typ Z-1 / 339 Typ V-1По данным ExxonMobil, Mobil ATF 320 соответствует следующему уровню качества:GM Dexron III GFord MerconAllison C-4Volvo 97341.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mobil |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Каністра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 100 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 110 мм |
| Код запчастини | ATF |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
