
Олива моторна Castrol EDGE 5W-40 (Каністра 1л)
740 ₴
- В наявності
- Код: 4107608193
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна Castrol EDGE 5W-40 (Каністра 1л)
Номер деталі RB-EDGE540-12X1, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x230x60мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| В'язкість масла по SAE | 5W-40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
