
Олива моторна ENI i-Sigma perfomance E3 15w-40 (Каністра 4л)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4107608273
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Олива моторна ENI i-Sigma perfomance E3 15w-40 (Каністра 4л)
Номер деталі 108292, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 320x170x120мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
Примечание: API CG-4/SG- ACEA E3, B3- MB Approval 228.3- MAN M 3275- MTU type 2- DEUTZ DQC-II 05- Renault RD- ZF TE-ML-04 C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eni |
| В'язкість масла по SAE | 15W-40 |
| Стандарт API | CG-4/SG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 120 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 320 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
