
Олива моторна Mobil ULTRA 10W-40 (Каністра 1л)
390 ₴
- В наявності
- Код: 4107784388
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна Mobil ULTRA 10W-40 (Каністра 1л)
Номер деталі 10W-40 SL/CF, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x110x230мм., орієнтовна вага - 0,94700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mobil |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | SL/CF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94700 кг |
| Висота | 230 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
