
Олива моторна Mobil ULTRA 10W-40 (Каністра 4л)
960 ₴
- В наявності
- Код: 4107784389
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна Mobil ULTRA 10W-40 (Каністра 4л)
Номер деталі 10W-40 SL/CF, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x130x260мм., орієнтовна вага - 3,67000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mobil |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | SL/CF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.67000 кг |
| Висота | 260 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 180 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴
