
Олива моторна Mobil SUPER 3000 5W-30 Formula FE (Каністра 4л)
1 610 ₴
- В наявності
- Код: 4107795812
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна Mobil SUPER 3000 5W-30 Formula FE (Каністра 4л)
Номер деталі 5W-30, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x190x270мм., орієнтовна вага - 4,10000кг.
Примечание: API SM/SL/CF , ACEA C3, VW 505.01/502.00/505.00,BMW Longlife 04,MB 229.31/229.51, Ford WSS-M2C917-A; GM dexos2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mobil |
| В'язкість масла по SAE | 5W-30 |
| Стандарт API | SL/CF |
| Допуск Mercedes Benz | MB 229.31 |
| Допуск Ford | WSS-M2C917-A |
| Допуск General Motors | Dexos 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.10000 кг |
| Висота | 270 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴
