
Олива моторна Castrol CRB Turbomax 10W-40 E4/E7 (Каністра 20л)
5 390 ₴
- В наявності
- Код: 4107795841
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна Castrol CRB Turbomax 10W-40 E4/E7 (Каністра 20л)
Номер деталі RB-VT104-20L, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x280x410мм., орієнтовна вага - 21,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | CI-4/SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 410 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 220 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 390 ₴
