Диск колiсний 19,5х7,50 8х275 ET142 DIA221 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 289016453104-1, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 525x525x270мм., орієнтовна вага - 31,72000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вага | 31.72 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 270 мм |
| Група програм | Диски средние |
| Довжина | 525 мм |
| Код запчастини | 289016453104-1 |
| Ширина | 525 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

