
Пружина колодки гальмівний Еталон, ТАТА Е1-Е4 велика 3 частини (RIDER)
230 ₴
- В наявності
- Код: 4414795582
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пружина колодки гальмівний Еталон, ТАТА Е1-Е4 велика 3 частини (RIDER)
Номер деталі RD264142108705, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25x130x25мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RD264142108705 |
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Група програм | Гальма |
| Марка | Автобус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
