
Датчик синхронізації ГАЗ, УАЗ (колінвалу) (аналог 23.3847)
410 ₴
- В наявності
- Код: 4435298542
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик синхронізації ГАЗ, УАЗ (колінвалу) (аналог 23.3847) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 406-3847060, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x20мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Примечание: Датчик применяется в двигателях ЗМЗ-405; 406; 409, УМЗ-4213; 4216, а также дв. ЯМЗ с ЭСУД.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 406-3847060 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | ГАЗ, УАЗ |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Гальма |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
