
Датчик положення коленвала ВАЗ 2110-12
330 ₴
- В наявності
- Код: 4435298543
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик положення коленвала ВАЗ 2110-12 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2112-3847010, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x65x15мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2112-3847010 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Довжина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | 2110 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 15 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
