
Датчик фаз ВАЗ (8-ми клап дв.), ЗАЗ, SENS
370 ₴
- В наявності
- Код: 4435298544
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик фаз ВАЗ (8-ми клап дв.), ЗАЗ, SENS <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2111-3706040, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x55x20мм., орієнтовна вага - 0,01700кг.
Примечание: Автомобили ВАЗ с 8-ми клапанным двигателем, ЗАЗ SENS, оборудованные системой впрыска топлива.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2111-3706040 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ, ЗАЗ |
| Довжина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | 2111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01700 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
