
Витратомір повітря (вир-во Bosch)
7 080 ₴
- В наявності
- Код: 4600146236
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витратомір повітря (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 928 400 529, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x130мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Примечание: Формула типа HFM-6-CI,Первичная комплектация 0928400504,BMW13 62 7 788 744.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 928 400 529 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 080 ₴
