
Ремінь поліклін. 5PK1750 (вир-во Bosch)
440 ₴
- В наявності
- Код: 4600146259
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. 5PK1750 (вир-во Bosch)
Номер деталі 1 987 946 045, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x400x25мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 045 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Opel, Hyundai, Cadillac, Mercedes-Benz, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Kangoo, ATS, Espace, Laguna, Logan, Cerato, A-Class, Accent, Rio, Clio, Matrix, Megane, Sandero, Scenic, CTS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
