
Ремінь ГРМ RENAULT (Вир-во Bosch)
730 ₴
- В наявності
- Код: 4600146262
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь ГРМ RENAULT (Вир-во Bosch)
Номер деталі 1 987 949 472, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x260x30мм., орієнтовна вага - 0,23200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 949 472 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Express, Rapid, Solenza, Kangoo, Clio, Pick Up |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23200 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴
