
Ремінь ГРМ MITSUBISHI, RENAULT, OPEL, VOLVO (Вир-во Bosch)
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 4600146265
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь ГРМ MITSUBISHI, RENAULT, OPEL, VOLVO (Вир-во Bosch)
Номер деталі 1 987 949 564, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x230x30мм., орієнтовна вага - 0,21000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 949 564 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Carisma, Space Star, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
