
Диск гальмівний HYUNDAI ACCENT передн., вент. (вир-во TRW)
1 590 ₴
- В наявності
- Код: 4600148473
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний HYUNDAI ACCENT передн., вент. (вир-во TRW)
Номер деталі DF4839, призначена для KIA, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x270x50мм., орієнтовна вага - 5,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4839 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Висота | 46.6 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.80000 кг |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴
