
Прокладка колектора EX FORD CSDA/CSDB/AODA/AODB/N4JB (вир-во Elring)
480 ₴
- В наявності
- Код: 4600149632
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора EX FORD CSDA/CSDB/AODA/AODB/N4JB (вир-во Elring)
Номер деталі 24,39, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x450x1мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.39 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
