
Прокладка головки блоку VAG ADP/AFT/AEK/ARM 93-1.65MM (вир-во Elring)
1 370 ₴
- В наявності
- Код: 4600149639
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку VAG ADP/AFT/AEK/ARM 93-1.65MM (вир-во Elring)
Номер деталі 629,363, призначена для VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x400x5мм., орієнтовна вага - 0,24000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 629.363 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.65 мм |
| Діаметр | 82.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, A4, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |
| Висота | 5 мм |
| Марка | VAG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴
