
Диск гальмівний FIAT LINEA, PUNTO передн., вент. (вир-во TRW)
1 770 ₴
- В наявності
- Код: 4600298314
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний FIAT LINEA, PUNTO передн., вент. (вир-во TRW)
Номер деталі DF2734, призначена для FIAT, PEUGEOT, CITROEN, ALFA ROMEO, LANCIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x50мм., орієнтовна вага - 4,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF2734 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Висота | 40.4 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, Linea, 500 C, Bravo, Punto, Stilo, Nemo, Ypsilon, Fiorino, Dedra, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.10000 кг |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴
