
Колодка гальм. диск. CHEVROLET CRUZE, ORLANDO передн./задн. (вир-во TRW)
2 270 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600299401
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. CHEVROLET CRUZE, ORLANDO передн./задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1847, призначена для CHEVROLET, OPEL, VAUXHALL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x80мм., орієнтовна вага - 2,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1847 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Astra, Orlando, Volt, Zafira, Cruze, Mokka, ATS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.13000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270 ₴/комплект
