
Диск гальмівний MITSUBISHI PAJERO IV передн. (вир-во TRW)
3 210 ₴
- В наявності
- Код: 4600299402
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний MITSUBISHI PAJERO IV передн. (вир-во TRW)
Номер деталі DF4943S, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 340x340x90мм., орієнтовна вага - 9,71000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4943S |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Висота | 56.2 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 28 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.71000 кг |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 210 ₴
