Пружина підв. MB W211 передн. OESpectrum (вир-во Monroe)
Номер деталі SP3446, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x570x180мм., орієнтовна вага - 3,34000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SP3446 |
| Виробник | Monroe |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.34000 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

