
Сайлентблок стаб. MB W124, W201, W202, W208, W210 (-04) передн. вісь, зовніш. (Вир-во Febi)
260 ₴
- В наявності
- Код: 4600690961
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок стаб. MB W124, W201, W202, W208, W210 (-04) передн. вісь, зовніш. (Вир-во Febi)
Номер деталі 14942, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x45x35мм., орієнтовна вага - 0,05700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14942 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, 124, 190 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05700 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
