
Втулки стаб. MB W202 передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
300 ₴
- В наявності
- Код: 4600690963
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. MB W202 передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 15525, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x35мм., орієнтовна вага - 0,06500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 15525 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLK, SLK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06500 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
