
Сайлентблок балки MB BM638 108D, 110D, 113-280 (-03) передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
730 ₴
- В наявності
- Код: 4600690965
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки MB BM638 108D, 110D, 113-280 (-03) передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10300, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x83x90мм., орієнтовна вага - 0,46500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10300 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 69 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46500 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴
