
Підшипник валу кард. MB КПП (вир-во FEBI)
2 520 ₴
- В наявності
- Код: 4600690967
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник валу кард. MB КПП (вир-во FEBI)
Номер деталі 2728, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x230x60мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2728 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴
