
Сайлентблок важеля MB W124 (85-), W201 (82-) задн. (Вир-во FEBI)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600690969
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля MB W124 (85-), W201 (82-) задн. (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21174, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x90x60мм., орієнтовна вага - 0,24500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21174 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Місце встановлення | Нижня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, S-Type, CLC-Class, XF, XK, xf sportbrake, SL, C-Class, GLC, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24500 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
