
Пильовик рул. рейки MB SPRINTER, VITO (96-) (Вир-во FEBI)
400 ₴
- В наявності
- Код: 4600690971
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки MB SPRINTER, VITO (96-) (Вир-во FEBI)
Номер деталі 26325, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x180x70мм., орієнтовна вага - 0,14600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26325 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14600 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
