
Стійка стаб. BMW E46 316i-328i (98-) передн.) (Вир-во Febi)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4600690975
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. BMW E46 316i-328i (98-) передн.) (Вир-во Febi)
Номер деталі 17377, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x310x50мм., орієнтовна вага - 0,37000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17377 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37000 кг |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
