
Втулки стаб. BMW E39 передн. вісь, (Вир-во Febi)
440 ₴
- В наявності
- Код: 4600690977
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. BMW E39 передн. вісь, (Вир-во Febi)
Номер деталі 29366, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x60x55мм., орієнтовна вага - 0,15100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29366 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 22.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15100 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
