
Втулки стаб. VW GOLF, BORA, SKODA OCTAVIA 96- перед. міст (Вир-во FEBI)
240 ₴
- В наявності
- Код: 4600690982
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. VW GOLF, BORA, SKODA OCTAVIA 96- перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 14718, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x50x35мм., орієнтовна вага - 0,02800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14718 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
