
Втулки стаб. VW PASSAT 1.6-2.0 (-97) передн. вісь, внутр. лев. (Вир-во Febi)
240 ₴
- В наявності
- Код: 4600690983
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. VW PASSAT 1.6-2.0 (-97) передн. вісь, внутр. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 15982, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 15982 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Внутрішній діаметр | 22.7 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
