
Подушка кріп. балки AUDI 80 (-96) передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
360 ₴
- В наявності
- Код: 4600690986
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка кріп. балки AUDI 80 (-96) передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10115, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 47x47x42мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10115 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
