
Втулка балки VW BORA передн. вісь (Вир-во Febi)
360 ₴
- В наявності
- Код: 4600690987
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки VW BORA передн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 14276, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x65x30мм., орієнтовна вага - 0,12100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14276 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 51 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з моделлю | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12100 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
