
Пильовик рульової рейки VW TRANSPORTER III 79-92 перед. міст (Вир-во FEBI)
330 ₴
- В наявності
- Код: 4600690991
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рульової рейки VW TRANSPORTER III 79-92 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 1128, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x170x90мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1128 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
