
Пильовик рульової рейки VW TRANSPORTER IV 90-03 перед. міст (Вир-во FEBI)
350 ₴
- В наявності
- Код: 4600690992
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рульової рейки VW TRANSPORTER IV 90-03 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 1138, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x100x70мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Примечание: диам. 25/47мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1138 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
