
Важіль підвіски AUDI A6, VW PASSAT (97-) нижн., задн., ch 4B40301101-- (Вир-во Febi)
2 360 ₴
- В наявності
- Код: 4600690993
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски AUDI A6, VW PASSAT (97-) нижн., задн., ch 4B40301101-- (Вир-во Febi)
Номер деталі 19932, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x500x90мм., орієнтовна вага - 1,68100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19932 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.68100 кг |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 360 ₴
