
Втулки стаб. VW T4 передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
240 ₴
- В наявності
- Код: 4600690994
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. VW T4 передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 21940, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x35x30мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
Примечание: ->Chass. 70-T-199 999.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21940 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
