
Сайлентблок важеля VW T5, MULTIVAN передн. вісь, задн. (3200кг) (Вир-во Febi)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4600690996
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW T5, MULTIVAN передн. вісь, задн. (3200кг) (Вир-во Febi)
Номер деталі 26381, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,37500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26381 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
